04/06/2026
W dniu 4.06.2026r. o godzinie 12:40 zostaliśmy zadysponowani przez dyżurnego SK KP PSP Tarnowskie Góry do usunięcia węża z prywatnej posesji.
Wracając do bazy gad został wypuszczony do lasu.
Interwencja odbywała się w miejscowości Nowa Wieś Tworoska.
Z naszej jednostki w akcji uczestniczył zastęp GBARt.
Gmina Tworóg
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach