05/12/2025
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali zabawki, słodycze, przybory szkolne na rzecz akcji mikołajkowej "Podarujmy Dzieciom Święta" organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
Dzięki Państwa życzliwości, otwartości serc i gotowości do dzielenia się dobrem, nadchodzące święta staną się dla wielu dzieci czasem radości, uśmiechu i pięknych wspomnień.
Wasze wsparcie to nie tylko podarowane zabawki - to także dowód, że wokół nas jest wiele osób, którym nie jest obojętny los innych. dziękujemy za każdy gest dobroci, zaangażowanie i wrażliwość, które sprawiają, że magia świąt może dotrzeć tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.
Gorąco i serdecznie dziękujemy:
Pani Nikoli Osińskiej, KGW Dzierżązna, Paniom Agacie Rasz i Marcie Świerczyńskiej, Pani Victorii Choręziak, Żłobkowi Miejskiemu w Turku, Darczyni z Płońska, pani Marcie Janczak, Panu Tomaszowi Drygała, Hufiecowi Pracy w Turku, Panu Radosławowi Gnatek, Pani Agnieszce Sobańskiej, Szkole Podstawowej w Kaczkach Średnich, Państwu Łukaszowi i Julii Szczap, Pani Agacie Szczepaniak, Szkole Podstawowej w Dziadowicach, KGW Kolnica, Gminnemu Przedszkolu w Słodkowie, Szkole Podstawowej w Tokarach, Zespołowi Placówek Szkolno Wychowawczych w Turku, dziewczynce Lenie Kot, Przedszkolu Samorządowemu im. Kubusia Puchatka w Turku, Zespołowi Szkół Technicznych w Turku, Szkole Podstawowej nr.1 w Turku