02/06/2026
Dzisiaj na boisku w Jasionce mieliśmy okazję rozegrać pierwszy mecz siatkówki w kolejnej edycji Turnieju Tajęcina CUP z jednostką Ochotnicza Straż Pożarna w Tajęcinie 🏐🔥
Spotkanie od początku było pełne dobrej energii, sportowej rywalizacji i świetnej atmosfery — i chyba właśnie o to w tym chodzi! 😉😊🤩
Udało nam się wygrać 3:0 w setach 💪
Dziękujemy drużynie z Tajęciny za wspólną grę, walkę do końca i mega klimat na boisku 👏
Ten turniej pokazuje, że potrafimy świetnie integrować się na każdej płaszczyźnie.
Czekamy na kolejne mecze! 🚒🏐