01/06/2026
🖌️ 🖼️ Z inicjatywy Wójta Gmina Trzebieszów Andrzej Hryciuk został ogłoszony konkurs plastyczny, którego główną nagrodą była wyjątkowa możliwość pełnienia funkcji ,,Wójta Gminy Trzebieszów przez jeden dzień" 👩💼
Laureatami konkursu zostali Liliana i Daniel z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Trzebieszowie Drugim, którzy dziś mieli okazję przekonać się, jak wygląda codzienna praca samorządu „od kuchni” 🔍 A był to naprawdę intensywny, ciekawy i pełen ważnych doświadczeń dzień! ⚙️
Nasi młodzi włodarze poznali specyfikę pracy Urzędu Gminy, odwiedzili poszczególne referaty i dowiedzieli się, jak wiele spraw każdego dnia realizuje samorząd na rzecz mieszkańców 🧒🏻 👧🏻
W ramach pełnienia swojej funkcji odbyli również szereg wizyt terenowych. Odwiedzili m.in.:
📍 Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie,
📍 szkoły w Dębowicy i Trzebieszowie,
📍 teren zmodernizowanego zbiornika retencyjnego w Dębowicy,
📍 plac budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebieszowie Drugim,
📍 plac budowy oczyszczalni ścieków w Płudach,
📍 obiekty Stacji Uzdatniania Wody w Karwowie.
Dziękujemy prezesowi Zakładu Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie za fachowe opowieści z zakresu gospodarki komunalnej 🤝
🏘️ Dzisiejszy dzień pokazał, że praca samorządowca to nie tylko urząd i dokumenty, ale również inwestycje, edukacja, infrastruktura, gospodarka komunalna i codzienna troska o rozwój gminy 📊
Na zakończenie Liliana i Daniel otrzymali pamiątkowe gadżety oraz podziękowania za świetne wywiązanie się z powierzonych obowiązków 😊
Serdecznie gratulujemy naszym Młodym Wójtom i dziękujemy za energię, zaangażowanie oraz ciekawość świata! Kto wie, być może dziś obserwowaliśmy przyszłych samorządowców? 👏