07/05/2026
Cieszymy się, że Nadleśnictwo Trzebielino mogło być częścią tej pięknej inicjatywy, łączącej pokolenia, integrację, edukację i zwykłą ludzką życzliwość.
Takie spotkania pokazują, że las jest nie tylko miejscem pracy leśników, ale też przestrzenią odpoczynku, rozmowy, wzruszeń i budowania relacji.
Dziękujemy za dobre słowa i do zobaczenia na kolejnych leśnych ścieżkach! 🌲❤️