02/06/2026
Dzień Dziecka może i już za nami, ale coś nam się wydaje, że spędziliśmy go tak, jak trzeba!
Dyrektor Centrum Usług Społecznych, Paulina Czarnecka wraz z organizatorem społeczności lokalnej, Martą Złocińską wybrały się do trzcianeckiego szpitala, by choć trochę uprzyjemnić życie podarunkami pacjentom oddziału dziecięcego.
W tym samym czasie pracownice CUSu dzielnie przemierzały okoliczne place zabaw, aby rozdać dzieciom słodkości!
Warto było dać dzieciom trochę radości, dlatego też dzielimy się nią z Państwem i dzielimy się zdjęciami 😊