04/05/2026
🔥Wszystkim którzy poświęcają swój czas, chęci i odwagę by służyć i ratować. Każdemu, kto jest gotów skoczyć w ogień i wodę. Tym, którzy stoją godzinami na baczność i tym, którzy godzinami wypełniają raporty i dokumenty. Druhnom i Druhom. Każdemu kto Strażakiem jest zawodowo lub ochotniczo. Wszystkim, którzy noszą strażacki mundur - niezależnie od rangi, liczby medali, koloru hełmu czy naszytego emblematu.
🔥NAM wszystkim - z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkiego co najlepsze. Noście swoje mundury z dumą, radością i odpowiedzialnością.
🔥Druhny i Druhowie - To zaszczyt być jednym z NAS.
🚒❤️Dziękujemy za wczorajsze wspólne świętowanie i za to, że jesteście!