28/05/2026
Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasz druh Jarosław Keler, Naczelnik OSP KSRG Trąbki Wielkie, został odznaczony medalem „Zasłużony dla Pożarnictwa”. 🚒🏅
To wyjątkowe wyróżnienie jest wyrazem uznania za wieloletnie zaangażowanie, oddanie oraz pracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej i naszej społeczności.
Nasz Naczelnik nieprzerwanie związany jest z naszą jednostką od 1988 r. przez lata dając przykład służby, odpowiedzialności i poświęcenia.
Serdecznie gratulujemy Druhowi Jarosławowi tego zasłużonego odznaczenia oraz życzymy dalszych sukcesów, zdrowia i niegasnącej satysfakcji z pełnionej służby! 👏🔥
Dziękujemy za wszystkie lata oddania dla OSP KSRG Trąbki Wielkie!