Spotted: 1 LO Tomaszów Lubelski

Spotted: 1 LO Tomaszów Lubelski czekamy na wasze ANONIMOWE wiadomości! [email protected] wiecej w info! Hej! Widziałeś piękną dziewczynę i nie wiesz jak zagadać? Gorzej.. A może Ty..

nie wiesz nawet jak się nazywa? widziałaś go i nic o nim nie wiesz? A może macie po prostu chęć wyrażenia konstruktywnej opini na jakiś temat? PISZCIE DO NAS - [email protected] a my anonimowo opublikujemy to na naszej stronie!

02/06/2013

od spottera :
Poszukuje dziewczyny, która czasem zjawia się w naszej szkole. Jest ubrana na czarno, tak metalowo, widziałem ją w glanach. Jest lekko przy kości i ma włosy czarne, proste do ramion. Jest wysoka i nosi torbe kostke z naszywkami. Pomóżcie, ona chyba nie chodzi do naszej szkoły, ale przyjaźni się z jakimiś dziewczynami z klasy pierwszej. Dziękuję z góry

07/04/2013

od spotterki-

Bardzo ładny chłopak z pierwszej albo drugiej klasy. Zawsze modnie ubrany,brunet. Na każdej przerwie stoi koło drzwi wejściowych na dolnym korytarzu, często z kolegami :) może ktoś kojarzy??

06/04/2013

Serwis ten przeznaczony jest dla osób, które poszukują lub chcą zaoferować swój bilet komunikacji miejskiej. U nas możesz znaleźć i zaoferować bilety całodobowe, tygodniowe lub jednorazowe. Wszystko to zależy od tego kto jaki bilet będzie chciał się "pozbyć".

30/03/2013

Od Spotterki-

Jest w naszej szkole pewien chłopak, bardzo przystojny o czarującym uśmiechu, który zawsze mnie zawstydza. Włosy dłuższe, ciemny blond(?) i dłuższa grzywka, którą genialne zarzuca :) Ostatnio widziałam go w pomarańczowej bluzie, kiedyś w koszuli w kratkę.zytasz czekam na ko Jest dosyć wysoki i raczej należy do szczupłych. Chodzi prawdopodobnie do klasy drugiej,niestety nie wiem o jakim profilu. Proszę pomóżcie, chętnie dowiem się jak się nazywa.

28/03/2013

wiadomość od Spottera:

Dziewczyna chyba z mat-fizu klasa I. 25.03 była ubrana na zielono(zielona bluzka i jakiś żakiecik czy coś takiego). Jest wysoka, ciemne włosy i bardzo szczupła. Często widzę ją z niziutką koleżanką w okularach. pomocy!

25/03/2013

Od Spottera:

Szukam dziewczyny, która chodzi na górke, spotykam ją zawsze w parku. Czasem ludzie do niej wołają, ale nigdy nie po imieniu, tylko po jakimś dziwnym przezwisku. Ma długie brązowe włosy, ciemne, niebieskie oczy i śliczny uśmiech. Kto to?!!

24/03/2013

wiadomość od spottera:

Widziałem piękną dziewczynę, chyba z III klasy. Bardzo wysoka długowłosa brunetka z jasnymi oczami. Cudownie się uśmiecha. Jak ostatni raz ją spotkałem miała na sobie czarny płaszcz i jakieś jasno brązowe buty. Proszę o pomoc w znalezieniu jej!!!

23/03/2013

wiadomość od spotterki :)

Poszukuję chłopaka z I klasy, w długich prostych włosach z lekkim wąsem. Jest niesamowicie przystojny! Muszę się dowiedzieć jak ma na imię!

23/03/2013

nadrabiamy zaległości, od spottera:

spodobała mi się dziewczyna z pierwszej klasy, jest niska, ładnie się ubiera, jej włosy sa proste sięgają do łopatek. ma złoty lub srebrny zegarek na lewym ręku. koleguje się z niską blondynka o długich włosach.

23/03/2013

Od Spottera:

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE!!!

Wpadła mi w oko pewna zielonooka bądź niebieskooka blondi z górki, dzisiaj na targach była ubrana w sukienkę a może i spódnice bo w sumie nie wiem na czym polega różnica (może jakaś miła niewiasta będzie w stanie wyjaśnić tę kwestię). Owo kręcona blondi miała bardzo miły i przeszywający uśmiech:)

Proszę pomóżcie ją odnaleźć, na zachętę stawiam flachę!!!:))

13/03/2013

od Spottera :
Od jakiegoś czasu obserwuję dziewczyne z pierwszej klasy, nie wiem jak ma na imię, bardzo chciałbym sie dowiedzieć kim jest.
Podoba mi sie, zapamietałem tyle, że nosi duży zegarek ,srebrny..
A jej oczy sa zjawiskowe,maluje takie czarne kreski (nw jak to fachowo sie nazywa) ,ale one sprawiaja ze jej oczy są takie "kocie" , nie moge oderwac od niej wzroku .
prosze pomóżcie!
a i jeszcze jeden szczegół- nosi takie wieeelkie pierścionki ...
DZiekuję!

13/03/2013

od Spotterki:

Jest taki chłopak, w trzeciej klasie. Wysoki, blond włosy postawione troche do góry, z zarostem. Duże niebieskie oczy. Zawsze fajnie ubrany. :P Chcę wiedzieć jak się nazywa i czy ma kogos??

Adres

Tomaszów Lubelski

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Spotted: 1 LO Tomaszów Lubelski umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Spotted: 1 LO Tomaszów Lubelski:

Udostępnij