18/06/2026
🌞📚 Wakacje tuż, tuż! 📚🌞
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Zbliża się długo wyczekiwany koniec roku szkolnego, a wraz z nim rozpoczęcie wakacyjnego wypoczynku. 🌼☀️
Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 26 czerwca według następującego harmonogramu:
🕣 8.30 – odbiór świadectw przez uczniów klas 8 w salach lekcyjnych
🕘 9.00 – uroczysty apel dla klas 4–7 (sala gimnastyczna)
🕤 9.30 – zakończenie roku dla Oddziału Przedszkolnego (stołówka)
🕙 10.00 – uroczysty apel dla klas 1–3 (sala gimnastyczna)
Do zobaczenia podczas wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego! Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! 🌞🏖️