08/10/2023
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na to co się stało zachęcam do komentowania :)
A skoro już jesteśmy tak blisko to poruszymy dziś i ten temat pięknych dróg rowerowych, które po prostu zostały wypróżnione z czterech liter urzędasów na nasze i tak już za...pchane tarnogórskie drogi.
Otóż jak na ul. Wyszyńskiego nie dochodziło do praktycznie żadnych zdarzeń lub incydentów tak w nowej wersji tej ulicy na dzień dobry mamy busa na drodze rowerowej.
Takich bądź innych zdarzeń będzie tylko więcej przez nieudolną pracę urzędników, którzy wyrazili zgodę na budowę dróg rowerowych bez przemyślenia! A potem wina burmistrza, który to klepnął by go dobrze pamiętano...
Nie lepiej było oddać główne drogi do remontu i założyć w nich rozszerzenie o drogi dla rowerów oraz chodniki dla pieszych? A później martwić się jak mają być prowadzone ścieżki?
Dość nadmiernej bezproduktywnej pracy osób bez kompetencji w urzędach!
Powstrzymajmy to szaleństwo głosując 15.X.2023 na listę numer PIĘĆ!