23/04/2015
Drodzy Państwo,
8 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne, na którym omawiana była kwestia powstania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Prowadząca, dr Elżbieta Singer, omówiła jaka jest rola Rady, jej zadania/cele oraz sposób powoływania. Najwięcej kontrowersji wzbudził wśród uczestników sposób wyboru członków Rady. Na kolejnym spotkaniu, na które zapraszamy już 4 maja w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. 23 Października 34, od godz. 16:00 będziemy kontynuować prace nad projektem uchwały powołującej GRDPP. W tym celu proszę o zapoznanie się z materiałami, które są do pobrania pod adresem podanym poniżej, omówienie tematu na forum Państwa organizacji i przygotowanie się do spotkania. Każda opinia jest ważna! Naszym celem jest stworzenie organu, który będzie działał na korzyść Organizacji Pozarządowych z Gminy Tarnowo Podgórne, będzie bronił ich interesu i przekazywał Urzędowi Gminy opinię organizacji o przygotowywanych przez administrację publiczną aktach prawnych.
Pamiętajcie, to jak będzie wyglądała Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego jest w Waszych rękach!
Serdecznie zapraszamy!
Podczas spotkania zapewniamy bezpłatny posiłek.
Formularz zgłoszeniowy, zaproszenie z programem, raport z ostatniego spotkania oraz projekt uchwały dostępne są pod poniższym adresem:
https://www.dropbox.com/sh/xkt9ghbxl0cpeed/AACM8o8JX016kZOBQ-SM8ijca?dl=0
Shared with Dropbox