24/06/2026
📚🏛️ Lekcja WOS z Jakub Kwaśny - Prezydent Tarnowa
🎤 WOS poza szkolną ławką? Jak najbardziej!
Uczennice klasy 2S oraz uczniowie klas 2A i 4A pod opieką pani Edyty Suchodolskiej wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu „Lekcja WOS z Prezydentem”.
To była świetna okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda samorząd „od kuchni”, dowiedzieć się więcej o pracy prezydenta miasta i przekonać się, że wiedza z WOS-u ma bardzo praktyczne zastosowanie. Nie zabrakło też pytań od uczniów i ciekawych rozmów o sprawach ważnych dla młodych ludzi.
Takie lekcje pokazują, że obywatelskość to nie tylko temat z podręcznika, ale coś, co dzieje się tu i teraz – wokół nas! 💬
Dziękujemy za inspirujące spotkanie i cenną dawkę wiedzy w nieco innej formie niż zwykle. 😊