23/05/2026
💥No to zaczynamy!!!💥
Nowy rozdział w Filii nr 17🤗
Młodzież ze Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Jana Pawła II w Tarnowie rozkręca młodzieżowy klub czytelniczy w Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie!!!
WOW!!!!
Pierwsze spotkanie, 20 maja, było pełne rozmów, emocji i książkowych "polecajek"📖📚📘📙📕
Ale, ale...
Od początku...
Uczniowie 6 i 8 klasy SP 23 zaoferowali pomoc w organizacji i prowadzeniu akcji "Książki na schody" w Dniu Bibliotekarza i tak nam się świetnie współpracowało, że...
Chcemy więcej!!!
Muminki Automateusza to nazwa nowej formacji, wybrana przez samych Uczestników😍
(8 maja Młodzi czytali "Muminki" w F17 a 11 maja zdawali E8, gdzie pojawił się tekst o Automateuszu)
Rozmowy klubowe dotyczyły :
📍"Akademii dobra i zła"
📍"Serii niefortunnych zdarzeń"
📍"Pozostaniesz moim snem"
📍"My dzieci z Dworca Zoo"
📍"Fali", "Suszy", "Nieba"
📍"Chasing Paris"
Kolejne spotkanie w czerwcu - termin zostanie podany wkrótce 😁
_________