09/10/2022
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za dzisiejsza obecność i rozmowy o komunikacji po otwarciu Metro Warszawskie na Zaciszu i Bródnie. Wszystkie uwagi zebraliśmy i będziemy o nich rozmawiać z ZTM Warszawski Transport Publiczny .
Już dziś rozmawialiśmy o 118 i 204 czyli autobusach których najbardziej brakuje. Będziemy o nie zabiegać. Na razie jednak ZTM obserwuje jak rozkładają się potoki pasażerów.
Dziękujemy też za wszystkie pozytywne opinie.Było ich bardzo dużo.
Udało się porozmawiać z wieloma mieszkańcami z którymi prowadzimy dialog na Facebook. Jednak rozmowy na żywo sa bardzo ważne. Dziękujemy za każdą z nich.
Katarzyna Górska-Manczenko Witold Harasim Hanna Sobótka Justyna Rucyk - Radna Dzielnicy Targówek Jolanta Miśkiewicz - Radna Dzielnicy Targówek Joanna Mroczek Radna dzielnicy Targówek Iwona Wujastyk - Radna m. st. Warszawy Dorota Kozielska Jędrzej Kunowski - Wiceburmistrz Dzielnicy Targówek