09/04/2024
𝗦𝘇𝗮𝗻𝗼𝘄𝗻𝗶 𝗠𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮𝗻́𝗰𝘆 𝗦𝘇𝗸𝗹𝗮𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗣𝗼𝗿𝗲̨𝗯𝘆
Bardzo dziękuję za Państwa głosy na moją kandydaturę, dziękuję za zaufanie!
Gratuluję Członkom mojego Komitetu, którzy zostali przez Państwa wybrani do nowej Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie, są to 𝗞𝗮𝗷𝗮 𝗪𝘆𝗯𝗶𝗲𝗿𝗮, 𝗔𝗿𝘁𝘂𝗿 𝗞𝗶𝗿𝘆𝗹𝗰𝘇𝘂𝗸 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗠𝗼𝗻𝗶𝗸𝗮 𝗦𝘇𝘄𝗲𝘀𝘁𝗸𝗮!
Wszystkim Kandydatom oraz Członkom mojego Komitetu dziękuję za zaangażowanie, aktywne działania i Wasze pozytywne nastawienie do zmian.
Z wyrazami szacunku
dr Stanisław KOZINA