28/10/2025
🏡🍂 Zdjęciami ze spaceru po parku kończymy nasz tegoroczny projekt. Spacer, który widzicie odbyliśmy podczas sobotniego pikniku edukacyjnego. Było bardzo zimno, to fakt, ale park w jesiennej scenerii prezentował się naprawdę uroczo. Liście nam szeleściły pod nogami, zatrzymaliśmy się przy tablicach edukacyjnych, które wykonaliśmy w ramach projektów w zeszłym roku i poprzednim, po drodze opowiadaliśmy o działaniach naszej fundacji. Ot, taki wstęp do wykładu i drugiej części pikniku - spotkania w pałacu.
Dziś chcemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu - dziękujemy, że kolejny rok byliście z nami!
Szczególnie dziękujemy Wolontariuszom - młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Szelejewie i studentom z Nauk Stosowanych w Raciborzu. Za zaangażowanie, pomysły, Waszą pracę w projekcie i energię do wspólnych działań.
Dziękujemy też Partnerom, którym byli: Szkoła Podstawowa w Szelejewie, Sołectwo Szelejewo Pierwsze i Miejsce moje. Bez Was to nie byłoby to samo! 🧡💛
***
Projekt "Impuls dla zespołu pałacowo - parkowego w Szelejewie. Przeszłość dla przyszłości. Dofinansowany był ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa - Wspólnie dla dziedzictwa".
Również bardzo dziękujemy!