26/01/2026
Powitanie Noworoczne Koła Gospodyń Wiejskich „Kiejkuckie Nutki”
Drodzy Mieszkańcy i Okoliczni Goście,
z okazji Nowego Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju, radości oraz wielu pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten rok przyniesie same dobre dni, nowe siły do działania i powody do uśmiechu każdego dnia.
Nasze Koło działa niezmiennie, jednak ze względu na mroźną pogodę noworoczne spotkania na sali są na razie wstrzymane. Wygląda na to, że w wspólnym gronie spotkamy się dopiero w okresie wielkanocnym i już nie możemy się tego doczekać!
W tym roku na pewno będziemy organizować:
-wydarzenia wielkanocne,
-Dzień Dziecka,
-Święto Kartoflaka,
-świąteczne warsztaty 🌲
Planujemy również częstsze spotkania przy altance przy ścieżce rowerowej. Postaramy się, aby były to cykliczne wizyty z domowymi pysznościami. Wiemy, że wiele osób na to czekało, więc działamy!
Jeśli macie pomysły na to, co jeszcze mogłybyśmy wspólnie dla Was zorganizować, zapraszamy do kontaktu z nami przez stronę.
Wasze sugestie są dla nas bardzo ważne ❤️
Serdeczne pozdrowienia,
Kiejkuckie Nutki