KGW Kiejkuckie Nutki

KGW Kiejkuckie Nutki Jesteśmy po to aby połączyć naszą lokalna, pokoleniowa spolecznosc.

Powitanie Noworoczne Koła Gospodyń Wiejskich „Kiejkuckie Nutki”Drodzy Mieszkańcy i Okoliczni Goście,z okazji Nowego Roku...
26/01/2026

Powitanie Noworoczne Koła Gospodyń Wiejskich „Kiejkuckie Nutki”

Drodzy Mieszkańcy i Okoliczni Goście,

z okazji Nowego Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju, radości oraz wielu pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten rok przyniesie same dobre dni, nowe siły do działania i powody do uśmiechu każdego dnia.

Nasze Koło działa niezmiennie, jednak ze względu na mroźną pogodę noworoczne spotkania na sali są na razie wstrzymane. Wygląda na to, że w wspólnym gronie spotkamy się dopiero w okresie wielkanocnym i już nie możemy się tego doczekać!

W tym roku na pewno będziemy organizować:
-wydarzenia wielkanocne,
-Dzień Dziecka,
-Święto Kartoflaka,
-świąteczne warsztaty 🌲

Planujemy również częstsze spotkania przy altance przy ścieżce rowerowej. Postaramy się, aby były to cykliczne wizyty z domowymi pysznościami. Wiemy, że wiele osób na to czekało, więc działamy!

Jeśli macie pomysły na to, co jeszcze mogłybyśmy wspólnie dla Was zorganizować, zapraszamy do kontaktu z nami przez stronę.
Wasze sugestie są dla nas bardzo ważne ❤️

Serdeczne pozdrowienia,
Kiejkuckie Nutki

Magia Świąt w naszym Kole! ✨🎄Dzisiejsze warsztaty bożonarodzeniowe były prawdziwą podróżą do krainy świątecznego czaru. ...
06/12/2025

Magia Świąt w naszym Kole! ✨🎄

Dzisiejsze warsztaty bożonarodzeniowe były prawdziwą podróżą do krainy świątecznego czaru. Razem piekliśmy i dekorowaliśmy aromatyczne pierniczki, tworzyliśmy własnoręczne ozdoby, a choinka nabrała blasku dzięki wspólnemu ubieraniu.

Niespodziewanie odwiedził nas także Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich upominkami ufundowanymi przez Kiejkuckie Nutki.

Radości, śmiechu i ciepłych życzeń nie było końca!
W tle rozbrzmiewały kolędy, a całą sale wypełnił zapach pieczonych pierników, tworząc atmosferę, którą zapamiętamy na długo. ❤️🎁

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne tworzenie świątecznej magii! ✨🎅🎄

Pomagamy po raz kolejny! 💚Rok temu wspólnie zebraliśmy mnóstwo paczek dla potrzebujących – Wasze serca naprawdę zdziałał...
08/11/2025

Pomagamy po raz kolejny! 💚

Rok temu wspólnie zebraliśmy mnóstwo paczek dla potrzebujących – Wasze serca naprawdę zdziałały cuda!
W tym roku ponownie łączymy siły, by pomóc Fundacji ProCuro w stworzeniu przyjaznej świetlicy dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

Przynieś niepotrzebne ubrania – za każde 10 kg Fundacja otrzyma 5 zł na zakup mebli, zabawek i wyposażenia.

Razem możemy znów zrobić coś pięknego! 💫

Świąteczne Warsztaty z Sercem 🎄Koło Gospodyń Wiejskich „Kiejkuckie Nutki” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców – m...
08/11/2025

Świąteczne Warsztaty z Sercem 🎄
Koło Gospodyń Wiejskich „Kiejkuckie Nutki” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców – małych i dużych – na wyjątkowe świąteczne spotkanie pełne magii i radości!

Wspólnie:
🍪 upieczemy i ozdobimy własne pierniczki,
🎶 pośpiewamy kolędy,
🌲 ubierzemy choinkę i poczujemy prawdziwego ducha Świąt!
☀️ spędzimy kreatywnie czas,

Na dzieci czekać będą niespodzianki wprost z Bieguna Północnego! Ale pssst.. to słodka tajemnica elfów.

Przyjdź i spędź z nami ten wyjątkowy czas w serdecznej, rodzinnej atmosferze!

RoweRest – Smaczna przerwa za nami!Dzięki, że wpadliście, najedliście się do syta i dorzuciliście grosik do naszej pyszn...
29/06/2025

RoweRest – Smaczna przerwa za nami!

Dzięki, że wpadliście, najedliście się do syta i dorzuciliście grosik do naszej pysznej akcji. Atmosfera była jak ciasto – słodka i domowa, a słodkości znikały szybciej niż rower z górki! 🚴💨

A co do mąki… miała być na ciasta i była. A reszta? Spokojnie... -z reszty upichcimy taką zabawę, że nikt nie wyjdzie ani głodny ani znudzony! 😄

No i pamiętajcie – nasza mrożona kawa stawia na nogi szybciej niż dzwonek rowerowy! 😉

Do zobaczenia na trasie – śledźcie naszą stronę!
Zobaczymy się wkrótce już niedługo i.

Dajcie znać jakie ciasta następnym razem z chęcią skosztujecie ❤️

Dziś na ścieżce rowerowej turyści mogli zatrzymać się na wyjątkowej stacji – "Smakołyki w trasie"! Czekała na nich mrożo...
20/06/2025

Dziś na ścieżce rowerowej turyści mogli zatrzymać się na wyjątkowej stacji – "Smakołyki w trasie"! Czekała na nich mrożona kawa, herbata z domowym sokiem oraz pyszne domowe wypieki, które skutecznie pomagały nadrobić stracone na trasie kalorie.
Atmosfera była pełna uśmiechów, a każdy łyk i kęs dodawał energii do dalszej drogi. Dziękujemy wszystkim, którzy zatrzymali się u nas na chwilę odpoczynku!

Do zobaczenia ponownie 29 czerwca – będziemy tam znów, gotowi na kolejną porcję smakołyków i dobrej energii!

Dziś na świetlicy unosił się kuszący zapach świeżo pieczonych ciast. Wszystko za sprawą naszego niezastąpionego Koła, kt...
20/06/2025

Dziś na świetlicy unosił się kuszący zapach świeżo pieczonych ciast. Wszystko za sprawą naszego niezastąpionego Koła, które zorganizowało kiermasz słodkości. Celem wydarzenia była zbiórka środków na kolejne imprezy i atrakcje, z których wszyscy chętnie korzystamy.

Domowe wypieki znikały w mgnieniu oka — kruche ciasta, drożdżowe ciasto i inne łakocie cieszyły się ogromnym powodzeniem. Mamy nadzieję, że wszystkim smakowało tak bardzo, jak nam cieszyło serce to wspólne zaangażowanie. Dziękujemy za wsparcie i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych inicjatyw!

🎈 Dzień Dziecka 2025 – było OGIEŃ! 🔥 (dosłownie, bo odwiedziła nas straż pożarna 😄)Rodzina, radość, bańki mydlane większ...
20/06/2025

🎈 Dzień Dziecka 2025 – było OGIEŃ! 🔥 (dosłownie, bo odwiedziła nas straż pożarna 😄)

Rodzina, radość, bańki mydlane większe niż ego nastolatka, dzieci tańczące do hitów z TikToka i stół uginający się pod smakołykami... 🍰🍉🌭

Było wszystko: ✅ Strażacy, którzy skradli serca (i trochę uwagi dzieciom) 🚒❤️
✅ Bańki, które latały wyżej niż nasze ambicje w poniedziałek 🫧
✅ Muzyka, która porwała do tańca nawet wujka Zdzisia z lumbago 🎶🕺
✅ Jedzenie, że palce lizać – i to dosłownie, bo dzieci nie zawsze trafiały do buzi 🍩🍓

Wielkie brawa i GIGAntyczne podziękowania dla wszystkich Mistrzów Kuchni – wiemy, że gotowaliście z miłością... i odrobiną stresu, żeby nic się nie przypaliło 😅❤️‍🔥

Dziękujemy, że byliście z nami! I pamiętajcie – dzieckiem się jest przez całe życie (szczególnie, jak widzi się watę cukrową)! 🎉👶💃

Do zobaczenia za rok – a może wcześniej, jak tylko znowu będzie okazja do świętowania 🥰🥰

19/06/2025

Kto dziś nie zdążył zapraszamy jutro (20.06.2025r.) na ścieżkę rowerowa przy STACJA OCHÓDNO 💗

Będzie mrożona kawa i ciasto

11:00-13:00 zapraszamy 💚💚

Nasze j***o przeszło niezłe jajcarskie metamorfozy!Drewniane, duże, klejone z miłością (i hektolitrami kleju na gorąco)....
28/04/2025

Nasze j***o przeszło niezłe jajcarskie metamorfozy!
Drewniane, duże, klejone z miłością (i hektolitrami kleju na gorąco).
Nie wiemy, kto bardziej się napracował – my, czy samo j***o, które dzielnie znosiło wszystkie warstwy, doklejki i poprawki.

4 kwietnia 2025 – konkurs, który zapamiętamy nie tylko dzięki efektowi, ale przede wszystkim dzięki atmosferze wspólnego działania.
Dziękujemy każdemu, kto dołożył rękę, nożyczki, pomysł, klej lub po prostu dobre słowo do tego dzieła.

Efekt? J**o jak marzenie – konkurs może i ważny, ale ta współpraca to prawdziwy hit!

Było klejenie, było śmiechu, teraz czas na brawa – dla Was!

Pierwsze koty za płoty!KGW Kiejkuckie Nutki zadebiutowały ze sprzedażą ciast podczas Biegu Juranda! Było słodko, wesoło ...
19/04/2025

Pierwsze koty za płoty!

KGW Kiejkuckie Nutki zadebiutowały ze sprzedażą ciast podczas Biegu Juranda! Było słodko, wesoło i z uśmiechem – bo nic tak nie dodaje energii jak domowe wypieki i dobra atmosfera!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – to była dla nas prawdziwa frajda i świetny start do kolejnych działań!
Nutki nie zwalniają tempa – do zobaczenia przy następnej okazji!



13.04.2025r.

Czas dla siebie? Zdecydowanie TAK!Nasze warsztaty pielęgnacyjne to był strzał w dziesiątkę – kobiece spotkanie pełne uśm...
19/04/2025

Czas dla siebie? Zdecydowanie TAK!

Nasze warsztaty pielęgnacyjne to był strzał w dziesiątkę – kobiece spotkanie pełne uśmiechu, rozmów i cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji cery i makijażu.
Każda z uczestniczek mogła na chwilę zatrzymać się, zadbać o siebie i... poczuć się wyjątkowo!

Dziękujemy Wam za obecność, zaangażowanie i świetną atmosferę!
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach – bo takich chwil nigdy dość!

29.03.2025r.

Adres

Stare Kiejkuty
Szczytno Gmina
12-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KGW Kiejkuckie Nutki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij