31/12/2023
Nadszedł ostatni dzień roku, a więc czas na małe podsumowanie. Rok 2023 był pierwszym pełnym rokiem działalności Ośrodka. W tym czasie zwiększyła się kadra wychowawców oraz przybyło Nam wielu wychowanków. Mijający rok uważamy za bardzo owocny. Jako Ośrodek nawiązaliśmy współpracę z wieloma instytucjami jak i osobami prywatnymi. Najważniejszym wydarzeniem była zmiana Naszej siedziby. W tym dniu chcielibyśmy podziękować niżej wymienionym osobom:
Pani Dyrekor i Panu Prezesowi Sądu Rejonowego w Szczecinku,
Kuratorowi Okręgowemu,
Bozena Oblamska
AK29 - Klub Młodzieżowy
ŻMKS Orlę Szczecinek
Izabela Mazepa
Małgorzata Siemienowicz-Książek
Klaudii Rogozińskiej
Panu Piotrowi Rzewuskiemu,
Patronka Sp. z o.o. w Szczecinku
WOPR Powiatu Szczecineckiego
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Szczecinku
Starostwu Powiatowemu
SAPiK
Spider Gym
Bibliotece Młodzieżowej w Szczecinku
Osobom odbywającym praktyki ze Społecznej Akademii Nauk filia w Szczecinku.
Naszym podopiecznym: Zuzannie, Sławkowi, Klaudii, Mai, Kornelowi, Natalii, Wiktorowi K, Wiktorowi B, Dominikowi, Martynie, Oliwii, Krystianowi, Maksowi, Oskarowi, Darianowi, Kacprowi i Michałowi.
Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku! Sobie i Naszym podopiecznym życzymy dużo wytrwałości i cierpliwości w codziennej pracy!
Pozdrawiamy: Justyna, Agata, Viola, Ania, Roman i Rafał.