Teatrzyk Bajkowo-Muzyczny " Bell Fabell"

Teatrzyk Bajkowo-Muzyczny " Bell Fabell" Teatrzyk Bajkowo Muzyczny „Bell Fabell” tworzą obecnie dwie zapalone twórczo osoby Beata Barbara Kuczyńska i Magdalena Jasińska. Zaproś nas do siebie!

Idea teatrzyku powstała z myślą o połączeniu rozmaitych form artystycznej ekspresji. Szczególnie ważne jest dla nas twórcze działanie małego widza. Staramy się, aby dzieci brały czynny udział w opowiadaniu bajki. Podczas wspólnej bajkowej zabawy dzieci nie tylko wcielają się w wybrane postaci, ale również uczą się piosenek, tańczą, a także tworzą prace plastyczne. Wyciszamy również, koimy i kołysz

emy do snu bajkowymi relaksacjami grając na misach śpiewających, gongach, dzwonkach i wielu innych magicznych instrumentach.W naszej ofercie mamy zarówno baśnie klasyczne, jak i bajki z różnych stron świata, przedstawiamy także bajki terapeutyczne, np. stworzone przez nas unikalne bajki z elementami dogoterapii lub z wykorzystaniem wyżej wspomnianych mis dźwiękowych. Chętnie uatrakcyjnimy każde dziecięce przyjęcie.

07/03/2014

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy z radością, iż Teatrzyk Bell Fabell budzi się z zimowego snu :-) Przygotowujemy nową baję, baję zupełnie uroczą i z rajskiego zakątku świata. Możecie już zanotować sobie w swoich kalendarzach bajkowy, wiosenny termin, 30 marca, w niedzielę, o godzinie 13:00, zapraszamy na wspaniałą zabawę! :-) Szczegóły niebawem.

Tak spędza się Święta Bożego Narodzenia w Afryce. Prezentujemy Wam zdjęcia z naszego grudniowego przedstawienia. Miłego ...
29/12/2013

Tak spędza się Święta Bożego Narodzenia w Afryce. Prezentujemy Wam zdjęcia z naszego grudniowego przedstawienia. Miłego ogladania :-)

18/12/2013

Udały nam się Święta w Afryce, wszystko oczywiście dzięki Wam drodzy widzowie :-) Małpka Kiki baaardzo dziękuje za pomoc.
Bananowo- manadarynkowe bombki wyglądały świetnie na naszej bożonarodzeniowej palmie, tak palmie, no bo w Afryce jak dobrze wiecie choinki nie rosną ;-) Było pięknie, mimo że nie mieliśmy śniegu, ani barszczyku z uszkami.
Wszak nie to jest najważniejsze, gdyż świąteczna atmosferę tworzą ludzie. Buziaki dla Was :-*
Ps. Niedługo zamieścimy zdjęcia z przedstawienia.

07/11/2013

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego ostatniego przedstawienia. "Czarownica Nanga" 20.10.2013

Nasza afrykańska bajeczka "Czarownica Nanga", oficjalna premiera. 20.10.2013. Przepraszamy, że tak długo drodzy widzowie...
07/11/2013

Nasza afrykańska bajeczka "Czarownica Nanga", oficjalna premiera. 20.10.2013. Przepraszamy, że tak długo drodzy widzowie czekaliście, ale mamy w końcu zdjęcia. Zapraszamy do oglądania :-)

21/10/2013

Dziękujemy naszym wspaniałym widzom za liczne przybycie i wspaniałą grę aktorską. Szczególne podziękowania dla dwóch odważnych chłopczyków Mikołaja i Marko, którzy nie bali się zostać słonikami czarownicy Nangi. Naprawdę wszyscy byliście świetni, umiecie tańczyć afrykańskie tańce, śpiewać i ryczeć jak najdziksze afrykańskie lwy. Brawo! :-) Nawet duzi widzowie sprawdzili się w swoich zupełnie nieoczekiwanych rolach ;-) Dziękujemy za spokój i opanowanie wujkowi Kadimie, a handlarzowi słoni składamy podziękowania za humor, niesamowitą ekspresję i wytrawną grę na bębnach na naszym dorocznym "Święcie Lwa". Było po prostu wspaniale i na wskroś "afrykańsko".
Wydarzenie jak zwykle zostało uwiecznione na zdjęciach, które już niedługo opublikujemy.
Tymczasem wszystkiego bajkowego! :-)

Przypominamy, że to już w tą niedzielę, nasze afrykańskie, radosne przedstawienie. Zapisy trwają do jutra. Zapraszamy! :...
18/10/2013

Przypominamy, że to już w tą niedzielę, nasze afrykańskie, radosne przedstawienie. Zapisy trwają do jutra. Zapraszamy! :-)

Bardzo fajny artykuł :-)
03/10/2013

Bardzo fajny artykuł :-)

Rodzice w dobrej wierze pragną wspierać dziecko w przedsięwzięciach artystycznych, a niekiedy nawet współuczestniczyć w jego procesie twórczym. Zdarza się, że dorosłym niełatwo porzucić własne oczekiwania co do efektów pracy ich pociech. Jeszcze trudniej – poczuć się jak dzieci, które z natury nie m...

24/08/2013

Niestety nasi widzowie chyba jeszcze nie powrócili z wakacji, więc z przykrością zawiadamiamy, że planowane na jutrzejszy dzień przedstawienie pod tytułem "Czarownica Nanga" zostaje odwołane. Nie ma się jednak co martwić, kiedy będziecie już wszyscy w komplecie Czarownica Nanga powróci ;-)

23/08/2013

Witamy i ogłaszamy! Kochani jeśli zdecydowaliście się przybyć na nasze przedstawienie, to bardzo prosimy o zapisanie się na liście w recepcji Szkoły Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów. Dla naszego Teatrzyku to bardzo ważne. Pusta lista lub tylko kilka osób zapisanych jest dla nas informacją, że nie ma frekwencji i niestety musimy odwołać bajeczkę :-( Zapraszamy więc, zapisy trwają jeszcze przez cały dzisiejszy dzień. Wszystkiego dobrego!

05/08/2013

Noo...jesteśmy z powrotem. Połowa Teatrzyku byczyła się nad pięknym i czystym jeziorem Ińsko :-) Polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi, mniejszy tłok, widać rybki radośnie pływające i woda jest ciepła :-)
Opublikowaliśmy pierwszą część zdjęć z naszej bajeczki urodzinowej, pierwszy raz bez komentarzy, z racji tego, że była to nasza prapremiera i nie chcemy zdradzać fabuły tym, którzy jeszcze na tejże bajce nie byli ;-)
Specjalne podziękowania za zdjęcia dla Królowej afrykańskiej wioski :-)

Adres

Szczecin

Telefon

661618780

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Teatrzyk Bajkowo-Muzyczny " Bell Fabell" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij