25/11/2023
Projekt zbliża się już do końca. Pora przedstawić Państwu osoby, które pełniły rolę Trenerów/Trenerek w naszym projekcie. Mamy nadzieję, że będziecie ich miło wspominać🌻
🌼 Katarzyna Wronowska-Białecka - specjalistka ds. reintegracji z 10-letnim doświadczeniem w pracy z seniorami oraz osobami z niepełnosprawnościami. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu, zawód stał się pasją, którą dzieli się w przystępny dla wszystkich sposób - rozbudzając ciekawość i motywując do aktywności.
🌼 Emilia Przytomska - psycholożka specjalizująca się w interwencji kryzysowej oraz działaniach na rzecz zwiększania dostępności. Z otwartością i zrozumieniem pracuje z grupami, zwiększa umiejętności społeczne i uczy efektywnych sposobów komunikowania się, często w nieoczywisty, zaskakujący i zabawny sposób.
🌼 Maciej Rębilas - Kierownik merytoryczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, Przewodniczący Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Członek zarządu Ogólnopolskiej Federacji Rozwoju Ekonomii Społecznej człowiek o wielu talentach. Jego zaangażowanie sprawia, że uczestnicy projektów mają możliwość uczestniczenia w ciekawych i inspirujących szkoleniach.
🌼 Paulina Stok-Stocka – Prezeska Stowarzyszenia „Oswajanie miasta”. Menedżerka projektów, animatorka kultury, fundraiserka. Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Szczecińskim, a także studiów podyplomowych „MIASTA I METROPOLIE. STUDIA MIEJSKIE” w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Współpracuje z lokalnymi organizacjami i władzami, aby poprawić jakość życia mieszkańców.
🌼 Tomasz L**h Piotrowski – Obecnie Doradca Kluczowy i Doradca Biznesowy w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania źródeł finansowania projektów, a także ich koordynacji. Jego zaangażowanie sprawia, że wiele osób z jego okolicy ma możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach.
🌼 Dawid Studziński - Wzornictwo Przemysłowe, magister. Człowiek do zadań specjalnych. To on troszczył się o szatę graficzną w projekcie oraz zakończył go ostatnim działaniem „SENIOR DZIAŁA”. Przelał na papier naszych 10 spotkań w dziale teoria oraz spacery badawcze.
W imieniu Fundacji Rewelacji bardzo dziękujemy wszystkim trenerom i trenerkom z projektu "Ambasadorzy aktywnej partycypacji" za ich pracę i poświęcenie. Wasza praca przyczyniła się do rozwoju aktywności społecznej i partycypacji, co jest niezwykle ważne dla przyszłości naszego społeczeństwa. Jesteście wzorem dla innych i inspiracją do kolejnych działań (mamy nadzieje, że wspólnych). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie🌻🌺🌹
Projekt dofinansowany ze środków budżetu Państwa Rządowy programu wieloletni na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025
+