Szkolny Sojusz Uczciwości

Szkolny Sojusz Uczciwości Szkolny Sojusz Uczciwości to grupa uczniów XIII LO w Szczecinie - kandydatów do Prezydium SU. Pora na SSU!

Michał Barszczak, Mateusz Grąbczewski i Kuba Tomala - to właśnie na nich warto oddać swoje trzy głosy.

Pomimo tego, że my dzisiaj Trzynastkę kończymy, to zawsze i szkoła, i przede wszystkim nasza społeczność będą miały a sp...
29/04/2022

Pomimo tego, że my dzisiaj Trzynastkę kończymy, to zawsze i szkoła, i przede wszystkim nasza społeczność będą miały a special place in our hearts 💘 Dziękujemy Wam za wsparcie w czasie kampanii, w czasie wyborów i samego urzędowania. Zrobiliśmy bardzo dużo, a tak naprawdę to niektóre rzeczy cały czas się dzieją (i dziać będą!!!). Mamy nadzieje, ze Was nie zawiedliśmy!

BYŁO SUPER

pzdr,
mb
jt
Szkolny Sojusz Uczciwości

Kochani ❤️‍🔥 ze względu na nikłą frekwencję wyborczą po raz kolejny zachęcamy was do głosowania znakiem „X” w sali 304!✅...
28/09/2021

Kochani ❤️‍🔥 ze względu na nikłą frekwencję wyborczą po raz kolejny zachęcamy was do głosowania znakiem „X” w sali 304!✅
To nic nie kosztuje, a mamy niepowtarzalną możliwość tworzenia dojrzałego społeczeństwa obywatelskiego. 😎
Pokażmy siłę! Idźmy na wybory!✌️

Tuż przed 8:00 pracę rozpoczęła szkolna komisja wyborcza.
„Już naprawdę dużo osób zagłosowało” - słyszymy w 304.
Widać spore zainteresowanie i emocje towarzyszące wyborom. Członkowie komisji mówią nam, że wszystko przebiega spokojnie i życzliwie. Uczniom udziela się wyborcza atmosfera:
„Mam takie uczucie, że to nie jest dzień jak każdy inny, że dzieje się coś nadzwyczajnego. Wreszcie poczułem, że mam wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole i wydaje mi się, że takie głosowanie uczy nas dorosłości i wartości demokratycznych” - mówi dla redakcji ZDZIŚ24 Wojciech Walczak, uczeń klasy IIIAG.
Do godziny 13:00 frekwencja wyniosła 58,19%. Najliczniej przy urnach wyborczach stawili się uczniowie klasy 7P (100%) i klasy IB (94%).

27/09/2021

Kochani! Kampania skończona i trwa cisza wyborcza, a co za tym idzie jutro wybory do PSU❤️‍🔥
Chcielibyśmy bardzo mocno zachęcić was do udziału w głosowaniu! 😎
Pamiętajcie też o tym, że w tym roku zmieniły się trochę zasady głosowania. Pakując się na jutro do szkoły nie zapomnijcie legitymacji i poświęćcie 2 minuty na którejś przerwie żeby wdrapać się na 3 piętro i oddać swoje 3 głosy w sali 304. ✅
Do zobaczenia przy urnach!😼

Przed nami ostatnia prosta! To były bardzo intensywne dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że w tym czasie mieliście okazję pozn...
26/09/2021

Przed nami ostatnia prosta! To były bardzo intensywne dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że w tym czasie mieliście okazję poznać nas trochę lepiej, a także zobaczyć na własne oczy, że zmiana zaczyna się właśnie teraz i nazywa się SSU! Dziękujemy Wam za każdą rozmowę, uwagę i prośbę - wszystkie te rzeczy i drobne dialogi znaczyły i znaczyć będą dla nas niezwykle dużo. Pamiętajcie, że do PSU startujemy przede wszystkim dla Was, aby każdy w naszej Szkole miał rzeczywisty wpływ na działanie naszego Samorządu.
We wtorek w wyborach postawcie na zgodę. ❤️‍🔥Postawcie na SSU - swoje trzy głosy oddajcie na Michała Barszczaka, Mateusza Grąbczewskiego i Jakuba Tomalę! ✅

Nasza petycja zyskuje coraz większy rozgłos. Pora na zmianę! Pora na SSU!
26/09/2021

Nasza petycja zyskuje coraz większy rozgłos. Pora na zmianę! Pora na SSU!

 

24/09/2021

O 13:40 zapraszamy wszystkich na Plac Czerwony na krótką konferencję prasową SSU ✌🏻Będzie również transmisja na Facebooku 😎

Kolejny memik, nadesłany do sztabu 💪🤠Pamiętajcie także o sprawdzaniu naszego tiktoka, bo właśnie wpadł nowy filmik 😎💕htt...
22/09/2021

Kolejny memik, nadesłany do sztabu 💪🤠
Pamiętajcie także o sprawdzaniu naszego tiktoka, bo właśnie wpadł nowy filmik 😎💕
https://vm.tiktok.com/ZMRgMW2Hc/

Dziękujemy Wam za dzisiaj! Podpisy pod petycją tłumnie licznie zebrane, a co za tym idzie jesteśmy coraz bliżej realizac...
21/09/2021

Dziękujemy Wam za dzisiaj! Podpisy pod petycją tłumnie licznie zebrane, a co za tym idzie jesteśmy coraz bliżej realizacji jednego z naszego postulatów ❤️ Tosty za to rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, mamy nadzieję, że Wam smakowały!
Tak przy muzyce i przekąsce spędziliśmy dzisiejszą długą przerwę. Była również okazja do pogadania - za każdą rozmowę dziękujemy, bo każda wiele dla nas znaczy! Pamiętajcie, do PSU kandydujemy przede wszystkim dla Was i dla dobra całej Szkoły 😚
Kto znajdzie siebie na zdjęciach? 😎

❤️‍🔥❤️💚🥺🥵💕💞💗💘💚💛💘🧡💖❤️💜💚💖💖💖❤️‍🔥💗😎
21/09/2021

❤️‍🔥❤️💚🥺🥵💕💞💗💘💚💛💘🧡💖❤️💜💚💖💖💖❤️‍🔥💗😎

Do zobaczenia na długiej przerwie! 🌷Zapraszamy na drugie piętro, gdzie będziecie mogli podpisać petycję o likwidację cze...
21/09/2021

Do zobaczenia na długiej przerwie! 🌷
Zapraszamy na drugie piętro, gdzie będziecie mogli podpisać petycję o likwidację czerwonej strefy🥵 a także zjeść pysznego tościka-SSUsika!😎

Adres

Unisławy 26
Szczecin
71-414

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szkolny Sojusz Uczciwości umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij