04/11/2020
❤️ APEL O POMOC ❤️
Szanowni Państwo!
Nasz kierowca autobusu szkolnego, pan Tolek, zachorował na covid 19 i przebieg choroby jest niestety bardzo ciężki. Obecnie przebywa w szpitalu przy Szwajcarskiej podłączony do aparatury tlenowej. Lekarze mówią, że najlepszym lekarstwem dla niego na ten czas byłoby osocze krwi ozdrowieńców. Stąd ogromna prośba do Państwa!
👉 Jeśli przebyliście szczęśliwie chorobę covid, prosimy, udajcie się do najbliższego punktu krwiodawstwa, aby oddać osoczę.
👉 Jeśli wśród Waszych znajomych lub w rodzinie jest ozdrowieniec, który wygrał walkę z wirusem, poproście go, aby pomógł panu Tolkowi.
WAŻNA INFORMACJA
👉 W punkcie krwiodawstwa należy podać, że dar dedykuje się dla: Antoni Gallo, szpital Szwajcarska, Poznań.
Prosimy o udostępnianie tej informacji.
Zespół
Centrum Usług Wspólnych w Szamotułach