15/03/2026
Wczoraj podczas zebrania walnego w Świeciu nad Osą odbyła się nasza uroczysta przysięga Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Był to dla nas bardzo ważny i wyjątkowy moment. Składając przysięgę, zobowiązaliśmy się do godnego reprezentowania naszej jednostki, rozwijania swoich umiejętności oraz niesienia pomocy innym. To chwila, która na długo zostanie w naszej pamięci i jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy i zaangażowania.
Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie wszystkim druhnom i druhom. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej strażackiej społeczności i wspólnie tworzyć przyszłość naszej jednostki.