02/06/2026
Zachęcamy do udziału w cyklu bezpłatnych, stacjonarnych spotkań informacyjnych 👇
💧Temat: Nowelizacja ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków,
💧Adresaci: Dostawcy wody - podmioty dostarczające wodę do spożycia przez ludzi, w tym przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnych oraz podmioty prowadzące hurtową sprzedaż wody,
💧Termin: 17 czerwca 2026 r. lub 18 czerwca 2026 r.
💧Organizatorzy: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (współpraca z Ministerstwo Infrastruktury, Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia)
Szczegóły oraz formularz zapisów znajdują się na stronie PGW Wody Polskie pod linkiem: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/nowelizacja-ustawy-o-zbiorowym-zaopatrzeniu-w-wode-i-zbiorowym-odprowadzaniu-sciekow