18/05/2026
Cóż to był za intensywny czas! A ile wspomnień!🤩
XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek dobiegł końca, a wydarzyło się sporo! Spotkania autorskie, warsztaty, książkowy escape room, teatr, improwizowana sesja RPG i gra terenowa! Wszystkie wydarzenia przyniosły ze sobą mnóstwo emocji, ekscytacji i refleksji.
Finał tegorocznego Tygodnia Bibliotek połączyliśmy z Nocą Muzeów organizowaną przez Centrum Informacji Turystycznej w Świdwinie - Zamek. To był naprawdę niezwykły wieczór - podczas nocnego zwiedzania nasz zamek zmienił swoje oblicze, które na długo pozostanie w pamięci odwiedzających. Nawet nam pozwolił odkryć swoje mury w zupełnie nowej odsłonie!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i współtworzyli tę wyjątkową atmosferę!
A my… zamiast odpoczywać, wrzucamy wyższy bieg, bo już za chwilę widzimy się na Literacki Świdwin !💪
Niedługo ogłosimy również wyniki konkursu plastycznego na skrzynkę literacką!
Zamek Świdwin - Ośrodek Kultury
𝙺𝚊𝚠𝚒𝚊𝚛𝚗𝚒𝚊 𝙲𝚣𝚢𝚝𝚎𝚕𝚗𝚒𝚔
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich