28/05/2026
Szanowni Mieszkańcy,
Zwracamy się z prośbą o właściwe użytkowanie pojemników przeznaczonych na odpady BIO. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zawartość pojemników oraz unikanie ich przeładowania.
Nadmierne obciążenie pojemnika (np. ziemią lub kamieniami, które w ogóle nie powinny się w nim znajdować) powoduje poważne utrudnienia podczas odbioru oraz może prowadzić do uszkodzeń pojemników jak i śmieciarki.
Przypominamy, że odbiór odpadów odbywa się zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Obowiązkiem mieszkańców jest wystawienie pojemnika przed posesję dzień wcześniej lub najpóźniej w dniu odbioru do godziny 6:00 rano.
Nie wystawienie pojemnika spowoduje nieodebranie odpadów co skutkować będzie koniecznością oczekiwania na kolejny termin odbioru zgodny z harmonogramem.
Jednocześnie przypominamy, że nasze pojazdy są odpowiednio monitorowane i wyposażone w kamery, co umożliwia pracownikom weryfikację realizacji odbioru pod danym adresem.
Dziękujemy za współpracę i stosowanie się do powyższych zasad.