24/12/2025
Z okazji Bożego Narodzenia chcemy życzyć wszystkim suwalczanom wszystkiego, co najpiękniejsze. Jako lokalna firma czujemy się częścią tej wielkiej rodziny.
Wspierajmy lokalny biznes, bo to my wszyscy tworzymy klimat tego miasta! Życzymy Wam pełnych stołów, bezpiecznych podróży do bliskich i dumy z naszych wspólnych, lokalnych sukcesów.