18/06/2026
Cześć!🙋♀️ 🙋♂️ Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia przed przerwą wakacyjną dla naszych uczestników w Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach. Zajęcia na świeżym powietrzu, jak zwykle niesamowicie ciekawe, pełne różnych ciekawostek na temat miejsc które można zwiedzać podczas wakacji oraz budowli które można w nich zobaczyć! Do zobaczenia we wrześniu! ❤️☀️🌊