21/05/2026
Słodkie świętowanie, czyli Dzień Pszczoły w bibliotece!
Z okazji Światowego Dnia Pszczoły naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaczki to właśnie dla nich zorganizowałam wyjątkowe zajęcia pełne wiedzy, literatury i kreatywnej zabawy.
Głównym punktem spotkania było głośne czytanie fascynującej bajeczki i przygodach małej pszczółki. Dzieci z ogromnym skupieniem słuchały opowieści, poznając codziennie życie tych pożytecznych owadów. Po dawce literackich emocji przyszedł czas na pobudzenie wyobraźni i zajęcia kreatywne.
To był wspaniały dzień, który udowodnił, że biblioteka to nie tylko miejsce pełne książek, ale też przestrzeń do świetnej kreatywnej zabawy. Dziękuje maluchom za odwiedziny i tak ogromne zaangażowanie. Do następnego spotkania.