05/11/2025
PILNIE ‼️Uwaga skradziono. Witam, chciałbym ostrzec wszystkich przyszłych właścicieli Fiata 126p. Siedemnaście lat temu mając 19 lat kupiłem od znajomego "malucha", niby wtedy nic nadzwyczajnego, ale był w bardzo dobrym stanie, z małym przebiegiem i oryginalnym lakierem. Założyłem sobie że jak będę miał kiedyś syna to mu go wręczę. Nie miałem wtedy gdzie go trzymać, a miałem dziadków na wsi, więc zakonserwowałem i wpuściłem woski w profile i odstawiłem go do dziadków do szopy. Tam miał sucho i stał na betonie pod przykryciem. Mial tam stać dopoki nie będę miał odpowiedniego miejsca na przechowywanie. I właśnie w tym roku zbudowałem dla niego wiatę i chciałem go stamtąd zabrać, ale niestety już go tam nie było. W międzyczasie jak go tam postawiłem dziadek zmarł, a babcia już niestety nie do końca kontaktuje. Teraz babcia mieszka tam ze swoim synem który się nią opiekuje. Prawdopodobnie ok czterech miesięcy temu kiedy wujek był w pracy, babcia widziała jak maluch stoi już na podwórku, ale bała się wyjść. Wtedy był widziany poraz ostatni. W biały dzień ktoś przyszedł, wiedząc że tam stoi i że wujka nie ma, a babcia jest chora, go ukradli. Auto było przez tyle lat zastawione więc to musiało trochę potrwać i po tylu latach na pewno nie odpalił, więc zabrali go na lawecie, albo busem. Myślę że to był rzadki egzemplarz, w bordowym kolorze i z przebiegiem 28 tyś. Mam zdjęcia nr nadwozia i pamiętam znaki szczególne. Fiat znajdował się we wsi Latkowo województwo pomorskie, ale teraz może być wszędzie. Może komuś, gdzieś, kiedyś rzuci się w oczy, a Wy znacie te samochody...za pomoc w odnalezieniu wyznaczam nagrodę w wysokości 10 tyś zł. Jeżeli nie uda się go znaleźć to chociaż mam nadzieję że ktoś o niego zadba. Załączam zdjęcia zanim został odstawiony i zdjęcie zrobione rok temu. Pozdrawiam i wierzę w siłę internetu.‼️