01/06/2026
Przygoda, integracja i wielkie emocje – klasy 1 TB i 1 Ti w Jeziorniku! 🌲✨
Klasy 1 TB i 1 Ti w dniach 27-29.05.2026 roku wybrały się na biwak integracyjny do Ośrodka Wypoczynkowego Jeziornik w Borzechowie. 🚌🌲
Uczniowie, poza wspaniałym wyżywieniem 🥗, korzystali z malowniczo położonego ośrodka nad pięknym jeziorem 🌊. Bawili się na świeżym powietrzu, korzystając z sali gier, placu zabaw, boiska do siatkówki i koszykówki 🏐🏀 oraz siłowni zewnętrznej 💪
Uczniowie mieli bardzo napięty grafik dzięki dodatkowym zajęciom, takim jak Escape Forest 🌲🕵️♂️, czyli terenowy escape room. Mogli tam poćwiczyć logiczne myślenie, team building oraz współpracę przy orientacji w terenie 🧭🧠. Co wieczór integrowali się przy świetnie przygotowanym ognisku z kiełbaskami 🔥🌭. W środę gościliśmy na nim Panią Dyrektor Stanisława Głąb-Brandt, która nie tylko śpiewała z nami piosenki 🎶, ale także sprawdziła warunki noclegowe i porządek w domkach 🏠✨
Kolejny dzień upłynął pod znakiem relaksu w tzw. Strefie Chill & Art 🎨🛋️. Uczniowie mogli malować koszulki, torby lub płótna, posłuchać muzyki, odpocząć na leżakach, a także zmierzyć się w giga jendze, twisterze XXL czy sumo 🤼♂️🎲. Powstała również piękna tablica wspomnień ze zdjęć zrobionych polaroidem 📸, a wieczorem odbyła się wspólna dyskoteka 💃🕺
Dzięki tego typu wyjazdom uczniowie lepiej poznają się w sytuacjach pozaszkolnych, uczą się współpracować i stawiają czoła nowym wyzwaniom 🤝🚀. To także doskonały czas dla wychowawców na budowanie trwałych relacji ze swoimi podopiecznymi ❤️