03/06/2026
📚🔎 W ramach wczorajszego seminarium naukowego „Pedagogiczne perspektywy początkujących badaczy” zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu prowadzonym przez naszą prelegentkę, panią Magdalenę Sitkowską-Wójcik.
Ankieta jest anonimowa i skierowana do osób studiujących, które korzystają z jakiejkolwiek formy wsparcia na uczelni. Ma ona na celu weryfikację narzędzia badawczego oraz zebranie wstępnych informacji dotyczących oceny inkluzywności uczelni i oczekiwań studentów ze szczególnymi potrzebami wobec uczelni, do której należą, w kontekście dostępnych form wsparcia. 🎓📖
Osoby zainteresowane udziałem w badaniu zapraszamy do wypełnienia ankiety pod linkiem poniżej:
🔗 https://forms.gle/ASfU58QSbEALv3ou5