19/06/2026
Koniec roku szkolnego to też koniec i podsumowanie projektu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pt.: „Fajna Klasa”
To już 4 rok szkolny, w którym SU prowadzi te działania. Projekt ma na celu integrację Klas, rozwijanie umiejętności współpracy i odpowiedzialności za wspólne działania, a także rozwijanie kreatywności, inicjatywy i samodzielności uczniów i przede wszystkim uatrakcyjnienie szkolnego życia.
Najciekawsze kreacje SU starał się nagradzać. A dziś nagrodzimy klasę, która najlepiej sobie poradziła ze stawianym zadaniami. Nagrodą ufundowaną przez Radę Rodziców naszej szkoły jest wycieczka. A kto na nią pojedzie?
Nie, w tym roku nie udało się utrzymać hegemoni Klasie 7c, która wygrywała w tym projekcie już dwa razy, z 3 miejsca w zeszłym roku, zaatakowała klasa 6a i to ona wygrała tegoroczna edycję.
Oto klasyfikacja:
1. 6a👑🏆💪🏻
2. 7c
3. 7e
4. 5b
5. 5c
6. 7d
7. 5a
8. 6c
9. 4a
10. 5d
11. 4d
12. 7b
13. 4c
14. 6b
15. 8a
16. 8b
17. 4b
18. 6d
19. 8d
20. 7a
21. 8c
Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i nauczycielom zaangażowanym w realizację projektu. Gratulujemy pomysłowości, zaangażowania i świetnej atmosfery, którą wspólnie stworzyliśmy!🤗👏👑
Poniżej foto relacja z naszego ostatniego działania zorganizowanego z okazji premiery filmu „Mandalorianin i Grogu”.