23/05/2026
Głosowanie na poprzedni film już się prawie zakończyło 🎬 Zostało kilka minut.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za każde polubienie, miłe słowo i zaangażowanie ❤️
A teraz wróćmy jeszcze na chwilę wspomnieniami do naszej wycieczki 🌊🏙️
To był czas pełen wrażeń, wspólnych przygód i niezapomnianych chwil 😊
Pierwszego dnia naszej wycieczki nie zabrakło wielu atrakcji i wspólnych chwil pełnych uśmiechu 😊
Odwiedziliśmy Kołobrzeg, gdzie odbył się spacer nad morzem 🌊 Następnie ruszyliśmy dalej do Szczecina, gdzie pierwszym punktem były zajęcia ruchowe w Centrum Rozrywki i Sportu Hit2Fit, a kolejnym spacer po centrum Szczecina oraz czas na zakup pamiątek 🏙️🎁
Następnego dnia, po wyczerpującym, ale pełnym wrażeń dniu, uczestniczyliśmy w Lekcji Muzealnej w Muzeum Historii Szczecina w ramach wygranego konkursu „Spotkania ze sztuką”. Uczniowie mieli okazję poznać realia życia w Polsce w okresie PRL oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z historią tamtych lat.
Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w Morskim Centrum Nauki, gdzie uczniowie zwiedzali wystawy interaktywne oraz obejrzeli niezwykły seans w Planetarium 🌌
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z wyjazdu! 🎥