04/06/2026
💬 „Co roku mamy taką sumę – 100 tysięcy złotych na utrzymanie nabrzeża i plaży nad jeziorem Miedwie w gminie Kobylanka. To bardzo mało i nie potrzeba nas przekonywać, abyśmy poparli tę uchwałę” – podkreśla radny Rady Miejskiej w Stargardzie Zdzisław Wilk.
W swojej wypowiedzi radny przypomniał również, że za kadencji śp. prezydenta Sławomira Pajora rozważano możliwość odkupienia części plaży od gminy Kobylanka. Jak zaznaczył, zarówno dla niego, jak i dla obecnego prezydenta Stargardu, Sławomir Pajor był autorytetem, dlatego warto wracać do pomysłów, które były analizowane w przeszłości.
Czy temat większego zaangażowania Stargardu w rozwój i utrzymanie terenów rekreacyjnych nad Miedwiem powinien ponownie wrócić do dyskusji?
🎥 Fragment wypowiedzi radnego Zdzisława Wilka podczas obrad Rady Miejskiej w Stargardzie.
📍 Temat: utrzymanie nabrzeża i plaży nad jeziorem Miedwie oraz współpraca z gminą Kobylanka.
*SStargard