16/03/2020
Wspaniale jest wiedzieć że są wśród Was dobrzy ludzie, którzy potrafią docenić naszą ciężką pracę. Nie wykonujemy tej pracy dla poklasku, dla podziękowań, dla "darmowej szamy" . Bywa że spotykamy się z agresją słowną i fizyczną. Ale bywa i tak jak tym razem. Dobrzy ludzie zamówili nam pizzę a inni kupili owoce, napoje i zrobili pyszne kanapki. I tak jak czasami, gdy uda się uratować czyjeś życie, usłyszymy zwykłe dziękuję tak i w takich przypadkach jak ten, jest nam niezmiernie miło i radość w sercach rośnie. Nie musieliście. Dlatego tym razem to my mówimy dziękuję 😘 Dbajcie o siebie, myjcie ręce i pamiętajcie -