01/06/2026
Efektem ostatnich działań policjantów z KPP w Śremie było zatrzymanie w ubiegły weekend trzech osób, które posiadały przy sobie zabronione substancje 💎🌿
Środki zostały zabezpieczone, a o dalszym postępowaniu w tych spawach zadecyduje sąd.
1⃣Piątek (29 maja): Pierwszy z zatrzymanych, to 39-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy nim ponad 18 gramów substancji w postaci metamfetaminy. Tego samego dnia zatrzymaliśmy 31-letniego mężczyznę, również mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie porcje dwóch narkotyków - marihuany i metamfetaminy.
2⃣Sobota (30 maja): Kolejny dzień przyniósł zatrzymanie 19-latka. Młody mężczyzna posiadał przy sobie 18,5 grama metamfetaminy.
Zabezpieczone substancje - zwłaszcza groźna dla życia i zdrowia metamfetamina, zostały wyeliminowane z obiegu. Zatrzymani mężczyźni za popełnione przestępstwa z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii odpowiedzą przed sądem.