04/03/2026
Zamówiłem przesyłkę bardzo fajną: skaner do przeźroczy. Koszt 220 zł płatne przy odbiorze. Otrzymałem info od Pocztex, zadzwonił kurier i dalej juz tylko dziwne rzeczy się działy. Kurier ostrzeg ł że ta firma to oszustwo i radził paczki nie podbierać. Ale mnie to zaciekawiło więc zgodziłem się zapłacić i odebrać. Z ręki do ręki..., bez protokołu. Po otwarciu okazało się, że nie jest to skaner tylko...garnek, zapewne wart nie więcej jak 20 zł. Nie ukrywam że przewazyła ciekawość. No i okazało się, że rzeczywiście kurier miał rację, czyzby był w zmowie, ale ostrzegał. Dopiero potem (typowa mądrość po szkodzie, zacząłem dociekać po zamówieniu. Ustaliłem że obrazki poniżej.
Oszuści podszyli sie pod nadawcę i tym razem im się to udało. Ale ostrzegam innych. No trudno 220 zł poszło na straty, może chociaz ten kurier dostanie jakąś tam dolę.