03/06/2026
Wspomnień czar...🩵💦
W Waniewie...
Lubiłem niegdyś zajrzeć na wiejskie festyny. Mogłem wówczas spotkać ciekawych ludzi- rodowitych mieszkańców tej ziemi. Czego mi takich festynach brakowało? Ano ławek, stołów, miejsc w których można było przysiąść, aby spokojnie rozkoszować się odpoczynkiem...
Marian Olechnowicz