30/06/2017
Służba wojskowa jest misją o wyjątkowej randze i szczególnym charakterze której celem jest najdoskonalsze wypełnianie obowiązków, jakie mamy wobec Ojczyzny.W dniu dzisiejszym po raz ostatni w 38. Sdzab OP obowiązki służbowe wykonywali kpt. Grzegorz CHICIŃSKI oraz sierż. Dawid SOBCZYK.
Z tej okazji Dowódca Dywizjonu ppłk. Wiesław ŻBIKOWSKI podziękował odchodzącym żołnierzom za lata wzorowej służby wojskowej a także życzył wielu sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.
DZIĘKUJEMY I POWODZENIA!!!