04/05/2026
Msza Święta w intencji strażaków OSP to wyjątkowy moment wspólnej modlitwy, refleksji i wdzięczności za trud oraz poświęcenie druhów i druhen. To okazja, by prosić o bezpieczeństwo podczas każdej akcji, siłę w niesieniu pomocy oraz opiekę św. Floriana – patrona strażaków. Wspólne spotkanie przy ołtarzu jednoczy środowisko strażackie i lokalną społeczność, podkreślając jak ważną rolę pełnią strażacy ochotnicy w naszym codziennym życiu.
OSP Sobótka Zachodnia
OSP w Sobótce
OSP KSRG Księginice Małe
Ochotnicza Straż Pożarna w Rogowie Sobóckim
Oddział Wojewódzki Związku OSP RP woj. dolnośląskiego
Gmina Sobótka