19/11/2025
📢 Startujemy z projektem „Modernizacja Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP”!
Z radością informujemy, że Śląska Wojewódzka Komenda OHP rozpoczęła realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027 🎯
👉 Celem projektu jest wzmocnienie potencjału merytorycznego, organizacyjnego i technicznego naszej instytucji poprzez:
• szkolenia i kursy dla kadry rozwoju zawodowego, wychowawczej, administracyjnej i kierowniczej,
• studia podyplomowe,
• zakup nowoczesnego sprzętu wspierającego komunikację i cyfryzację pracy.
Projekt potrwa do 31 grudnia 2026 r.
Wspólnie inwestujemy w ludzi – w kompetencje, rozwój i przyszłość 💪