Klub Senior+ w Skarżysku-Kamiennej ul. Rynek 12

Klub Senior+ w Skarżysku-Kamiennej ul. Rynek 12 Klub Senior+ w Skarżysku-Kamiennej ul. Rynek 12

Nowe technologie nie mają już przed nami tajemnic !W dniach 25 i 26maja uczestniczyliśmy w kolejnych warsztatach rozwija...
26/05/2026

Nowe technologie nie mają już przed nami tajemnic !

W dniach 25 i 26maja uczestniczyliśmy w kolejnych warsztatach rozwijających nasze kompetencje cyfrowe. Spotkania były doskonałą okazją do nauki, wymiany doświadczeń oraz przełamywania barier związanych z nowoczesną technologią.
Poznaliśmy praktyczne funkcje telefonów i komputerów, nauczyliśmy się korzystać z Internetu, komunikatorów oraz usług online, które ułatwiają codzienne życie. Z dużym zainteresowaniem poznawaliśmy temat sztucznej inteligencji. Nie zabrakło także rozmów o bezpieczeństwie w sieci i świadomym korzystaniu z cyfrowego świata.
Zdobyliśmy informacje, które nas zadziwiły, ale i uświadomiły nam, jak wiele jeszcze możemy odkryć i otworzyły przed nami nowe możliwości.
Dziękujemy Panu Tomaszowi za bardzo ciekawe i wartościowe szkolenie oraz miłą atmosferę podczas zajęć.

26/05/2026

Dla wszystkich Mam wiersz i życzenia naszej klubowiczki Marii Zając

Kolejne zajęcia ruchowe i gimnastyczne na hali sportowej.Było trochę rozciągania, trochę gimnastyki i dużo śmiechu - czy...
18/05/2026

Kolejne zajęcia ruchowe i gimnastyczne na hali sportowej.

Było trochę rozciągania, trochę gimnastyki i dużo śmiechu - czyli idealny przepis na udany dzień🙂

Drogie Zofie,z okazji Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, pogody ducha, codziennej rad...
15/05/2026

Drogie Zofie,
z okazji Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, pogody ducha, codziennej radości oraz wielu pięknych chwil spędzonych w gronie życzliwych ludzi. Niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, a każdy dzień przynosi spokój, serdeczność i powody do dumy.
Życzymy Wam nieustającej energii, spełnienia marzeń oraz wielu wspólnych chwil pełnych ciepła i przyjaźni w naszym klubie💐
Wszystkiego najlepszego! 💐❤️

Na zajęciach w naszym klubie powstały prawdziwe dzieła sztuki….. i to takie które nie tylko cieszą oko , ale jeszcze pil...
08/05/2026

Na zajęciach w naszym klubie powstały prawdziwe dzieła sztuki….. i to takie które nie tylko cieszą oko , ale jeszcze pilnują biżuterii !
Każda tacka wyszła wyjątkowa, dokładnie tak jak jej autor!

Lepiej późno niż wcale 😁. Chociaż już upłynęło sporo czasu od Wielkanocy chcemy się pochwalić naszymi świątecznymi ozdob...
08/05/2026

Lepiej późno niż wcale 😁. Chociaż już upłynęło sporo czasu od Wielkanocy chcemy się pochwalić naszymi świątecznymi ozdobami 😍.

Edukacja i bezpieczeństwo.Dziś w naszym klubie odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów. Rozmawialiśmy o ...
30/04/2026

Edukacja i bezpieczeństwo.

Dziś w naszym klubie odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów. Rozmawialiśmy o najczęstszych metodach oszustw telefonicznych, sposobach działania przestępców oraz o tym jak skutecznie się przed nimi chronić. Dowiedzieliśmy się, jak reagować w trudnych sytuacjach, gdzie zgłaszać próby wyłudzeń oraz jak nie dać się zmanipulować.

Dziękujemy naszym gościom za wartościowe spotkanie oraz cenne wskazówki.

Pamiętajmy- świadomość to najlepsza ochrona. Dbajmy o siebie i ostrzegajmy innych !

Na zaproszenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach wzięliśmy udział w spotkaniu ina...
25/04/2026

Na zaproszenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach wzięliśmy udział w spotkaniu inauguracyjnym kampanię Eko Senior pod hasłem „Mądrość Wieku - Siła Natury „.
Spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy na temat ochrony środowiska, ekologicznych nawyków oraz roli jaką możemy odegrać w dbaniu o naszą planetę.
Dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w tak wartościowym wydarzeniu.

17 i 18 kwietnia mieliśmy wyjątkową okazję uczestniczyć w Wojskowych Targach Służby i Pracy. Było to niezwykle interesuj...
20/04/2026

17 i 18 kwietnia mieliśmy wyjątkową okazję uczestniczyć w Wojskowych Targach Służby i Pracy. Było to niezwykle interesujące wydarzenie, podczas którego mogliśmy poznać bliżej realia służby wojskowej, zobaczyć wyposażenie armii oraz porozmawiać z wojskiem.
Takie wyjścia pokazują, że ciekawość świata i chęć poznawania nowych rzeczy nie maja wieku.

16 kwietnia uczestniczyliśmy w wykładzie medycznym poświęconym temu, jak rozpoznać oraz jak zapobiegać udarowi mózgu.Pod...
17/04/2026

16 kwietnia uczestniczyliśmy w wykładzie medycznym poświęconym temu, jak rozpoznać oraz jak zapobiegać udarowi mózgu.
Podczas spotkania zdobyliśmy cenną wiedzę na temat objawów, które powinny wzbudzić naszą czujność, a także dowiedzieliśmy się, jak ważna jest szybka reakcja. Omówiono również sposoby profilaktyki oraz znaczenie zdrowego stylu życia w zmniejszaniu ryzyka udaru.
Dziękujemy za interesujące i pouczające spotkanie.

14/04/2026

My tu tylko przyszliśmy ........ posiedzieć😃

Ale muzyka zaczęła grać i jakoś tak wyszło,że ćwiczymy !
Trochę ruchu, trochę śmiechu i nagle człowiek ma więcej energii !!!

Kto powiedział , że ćwiczenia nie mogą być dobrą zabawą 😄

Adres

Rynek 12
Skarzysko-Kamienna
26-110

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 14:00
Wtorek 08:00 - 14:00
Środa 08:00 - 14:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 14:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Senior+ w Skarżysku-Kamiennej ul. Rynek 12 umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij