18/05/2026
🏃♀️ Sierakowice zdobyte! 🏃♂️
Nasi uczniowie z klas 1 TE, 3TŻ, 3LOf i 3 TRA pokazali klasę podczas biegu na 5 km zorganizowanego przez Kaszuby Biegają!
Wszyscy zawodnicy zameldowali się na mecie w świetnym stylu i z wyśmienitymi humorami. Wielkie brawa należą się uczniom, którzy dzielnie dotrzymywali tempa nauczycielkom ;-) - jak widać, wspólne bieganie łączy pokolenia lepiej niż wspólne lekcje! 😉 (i męczy zdecydowanie przyjemniej!).
Dziękujemy organizatorom Kaszuby Biegają za gościnność i fantastyczną współpracę! Polecamy każdemu taką formę spędzania czasu - uśmiechy na zdjęciach mówią same za siebie! 📸😁
Mamy też prawdziwe powody do dumy! 🏆🏆
Gratulujemy pucharów naszej uczennicy Marcie Kostuch oraz pani Annie Pólkowskiej!
Drodzy Uczniowie, jesteśmy z Was dumni - nie tylko jako sportowców, ale przede wszystkim jako ludzi, którzy nie boją się wyzwań!