21/06/2026
Zakończyły się Spławikowe Mistrzostwa Polski🇵🇱. W sobotę w swoim sektorze Wojtek zajął 1 miejsce, a Antek w sektorze był 2. Dziś ryby🐟 były bardzo chimeryczne. Wojtek zajął w swoim sektorze 3 miejsce, Antek 8.
‼️ Z dumą ogłaszamy, że Mistrzem Polski🇵🇱 🏆w Wędkarstwie🎣 Spławikowym w kat. U 20 został uczeń klasy 3 t. ryb. Wojtek Pachocki, a Antek w swym debiucie na mistrzostwach wywalczył bardzo dobre 15 miejsce. Panowie ogromne gratulacje, brawo za walkę. 💪🐟🎣🏆