25/05/2026
W dniu 24.05.2026 druhowie naszej jednostki wraz z członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przeprowadzili szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Solcu nad Wisłą – filia Szymanów. 🚑🩹
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności związane z reagowaniem w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz miłe przyjęcie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie promować tak ważną tematykę, jaką jest pierwsza pomoc. 👨🚒👩🚒