30/04/2026
Miniony tydzień w Dziennym Domu Senior+ w Siemiatyczach był pełen aktywności✨
Dużo czasu spędzałyśmy na świeżym powietrzu. Były spacery po parku, ćwiczenia ruchowe oraz oddechowe, które pomagają zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Seniorek 🌿☀️
Podczas jednego ze spacerów zbierałyśmy szyszki, które później zamieniły się w wyjątkową pracę plastyczną.🎨🌸
Kolorowałyśmy motyle i kwiaty, rozwijając kreatywność i ćwicząc koncentrację 🦋🌺
Wspólnie spędzony czas to również kuchenne przyjemności! Razem przygotowałyśmy pyszną roladę z jabłkami 🍎
Każdy dzień rozpoczynamy od porannej gimnastyki 💪
Dziękujemy za kolejny piękny tydzień pełen uśmiechu i wspólnej energii 💛