17/10/2023
Dziękujemy bardzo za Wasze wsparcie w tej kampanii :) Udało się nam :D
✌️ Przez długi czas mówiliśmy - nigdy nie będziesz szła sama i tego właśnie doświadczyłam podczas tej kampanii.
💙 Ogromna wspólnota, wsparcie i dziesiątki zaangażowanych osób. To jest ogromny sukces, ale ten sukces nie byłby możliwy bez osób zaangażowanych w kampanię.
🤝 Dziękuję całemu mojemu sztabowi, zespołowi i wolontariuszom.
Dziękuję Wam wszystkim - osobom spotkanym na ulicy, spacerującym z nami, wspierającym.
Tysiące kilometrów, tysiące ulotek, litry wypitej kawy, tysiące uściśniętych rąk, nieprzespane noce, chwile zwątpienia i ogromnej radości. Ludzie którzy motywowali mnie, kiedy nie miałam już siły. 🙌
Chciałabym podziękować tym, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się szczególnie.
💙 Mojej Rodzinie, kochanemu Filipowi, za wsparcie, siłę i miłość.
Gosia Bittner i Aleksandra Kudła z biura, które dzielnie po godzinach pracy działały przy kampanii.
Adam Szymczyk i Grzegorz Więzik - za te dziesiątki wspólnych kilometrów. 📸 Grzesiu, dziękuję za wyjątkowe zdjęcia.
Agata Krypczyk, Karolinie i Rafałowi za dbałość o wizualną i kreatywną stronę kampanii. 📸 Agata - dzięki za zdjęcia! 🙂
💙 Ekipa z Katowic, Adam Lejman-Gąska - Radny Miasta Katowice, Renata Szpitalny, Krystian Zamorowski, Pan Krzysiu, Lucyna, Stenia, Wincent, Ania, Wanda, Dorota, Kasia Maj, Ewa i wszystkim, których nie wymieniłam, a byli razem z nami.
💙 Ekipa z Chorzowa - a szczególnie Bartłomiej Czaja - Radny Miasta Chorzów, Ela, Weronika, Rafał Redzimski Przewodniczący Zarządu Osiedla Maciejkowice, Andrzej Dudek - za spacery, wizyty w schroniskach i Wasze ciepło. Elu - czerpie inspiracje z Ciebie! ❤️ Ile Ty masz energii Kochana.
💙 Ekipa z Rudy Śląskiej - bo tam nie tylko targowiska, ale cudowne wydarzenia - Patrycja Szymajda, Jacek, Jarek, Daniusia, Andrzej, Marcin, L**h, Piotr - dziękuję za Waszą energię.
💙 Ekipa z Tychów - Ola Sojka, Leszek i Agnieszka Drong oraz Alina, która mimo swojej kampanii znalazła także czas na moją! Dziękuję Wam.
💙 Ekipom z Siemianowic (szczególnie Bartosz Dudzik), Mysłowic, Świętochłowic, Piekar Śląskich, powiatu bieruńsko-lędzińskiego - dobra i trudna praca wykonana na medal.
💙 Osobom z poza naszego okręgu, które zaangażowały się w moją kampanię: Robert Witecki, Ania i Grzesiek Kubiesza, Irek, Dawid, Stanisław, Marcin, Miłosz, Mariola, Marysia, Sebastian - dziękuję za Wasz czas.
💙 Młodzi .Nowocześni Śląskie - za Waszą siłę i zaangażowanie!
🤝 Za tym sukcesem stoi znacznie więcej osób - wszystkim Wam wielkie dziękuję! Nie jestem w stanie wymienić wszystkich, bo post ciągnąłby się w nieskończoność, ale mam nadzieję, że niebawem Was wszystkich uściskam.
Wielkie gratulacje też dla cudownych kandydatów: Alina Bednarz- Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Edyta Maj, Bartłomiej J.Gabryś, Agnieszka Filipkowska radna Rady Miasta w Gliwicach - Wasze wyniki są wielką cegiełką do tego sukcesu. ✌️
Barbara Dolniak - gratulacje reelekcji i świetnego wyniku.
💙 Ogromne gratulacje również dla naszych senatorów z okręgu:
Gabriela Morawska-Stanecka, Maciej Kopiec, Andrzej Dziuba.
Współpraca ma sens! ✌️
💙 Cieszę się, że Nowoczesna będzie miała 6 Posłów i Posłanek. A szczególne gratulacje dla Adam Szłapka - trzeci najlepszy wynik w Polsce robi wrażenie! ✌️
44 857 głosów. Dziękuję za zaufanie. 🙌
Jadymy dalej! ✌️