08/04/2026
14.04 start nowego ośrodka zdrowia.
🏥 Informujemy, że od 10 do 13 kwietnia tego roku, Ośrodek Zdrowia w Siechnicach będzie nieczynny dla pacjentów z powodu przenoszenie placówki do nowej lokalizacji.
Wszystkie wizyty zaplanowane na te dni odbędą się w Ośrodku Zdrowia w Świętej Katarzynie.
Jednocześnie przypominamy, że od 14 kwietnia 2026 r. Ośrodek Zdrowia rozpoczyna pracę w nowym budynku przy ul. Jana Pawła II 23 w Siechnicach.
➡️ Więcej informacji na profilu: Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie